دوره های آموزش عملی
آموزش کاربردی تکنیک های موفقیت و تکنولوژی فکر(N.L.P)

تکنولوژی فکر، راه تحول بزرگ در کار و زندگی، تحول در افکار و باورها یعنی تحول در تمام زندگی، کسب آرامش و نشاط، اعتماد به نفس و قدرت ابزار وجود انگیزه قوی در زندگی افزایش بهره وری فردی و اجتماعی، هدفگذاری در زندگی برای کسب موفقیت های بزرگ،عالیترین ارتباط مؤثر با دیگران و رابطه عالی با خداوند، افزایش ایمان و اعتماد به خدا، شناخت توانایی ها و زندگی سرشار از عشق و موفقیت و سعادت است.

ذهن آگاهی( لحظه حال و کنونی)

ذهن آگاهی چیست و چگونه ذهن فعال‌تری داشته باشیم؟
ذهن آگاهی حالتی است که ما بتوانیم بر تمام افکار و احساسات خود تسلط داشته باشیم. ذهن آگاهی به هر فردی کمک می‌کند تا ذهن فعال‌تری داشته باشد. اگر بتوانیم با استفاده از ذهن آگاهی به افکارمان آگاه شویم، آنگاه می‌توانیم زندگی شادتری تجربه کنیم.
ذهن آگاهی چیست؟
تعریف ساده ذهن آگاهی یعنی اینکه ” من به افکاری که در ذهنم تولید می‌شود آگاهی دارم و می‌توانم آن را کنترل کنم. ”

یکی از کاربران سایت سؤالی را مطرح کرده که در اینجا به آن جواب خواهیم داد. او می‌گوید:

هنگامی‌که می‌خواهم بخوابم افکار متفاوتی در سرم هست. شب‌ها به‌راحتی نمی‌خوابم. صبح به‌محض بیدار شدن، دچار نگرانی در مورد کارهای روزانه می‌شوم. در طی روز مدام به حرف‌ها و گفته‌های دیگران فکر می‌کنم و نمی‌توانم افکارم را کنترل کنم. اگر کسی مرا ناراحت کند مدام در سرم با او جروبحث می‌کنم. اما دیگر از این موضوع خسته شده‌ام و به دنبال راه چاره هستم. آیا مشکل من راه‌حلی دارد؟

احتمالاً با خواندن داستان بالا پیش خود فکر می‌کنید که اوضاع این فرد چه قدر بد است. خوش به حال خودمان که این‌گونه نیستیم. ولی واقعیت این است که اکثر ما چنین لحظه‌هایی را تجربه کرده‌ایم.
هنگامی‌که بیش‌ازحد نگران هستیم و مدام افکار متفاوتی در سرمان می‌چرخد. افرادی وجود دارند که با خودشان حرف می‌زنند. هنگامی‌که در کوچه و خیابان با چنین افرادی روبه رو می‌شویم، از آن‌ها می‌ترسیم و آن‌ها را دیوانه خطاب می‌کنیم. آیا تاکنون چنین افرادی را دیده‌اید؟
درحالی‌که ما هم شبیه آن‌ها هستیم. تنها تفاوت آن‌ها با ما این است که آن‌ها بلندبلند حرف می‌زنند و ما در سرمان حرف می‌زنیم.
اگر بتوانیم هرلحظه از زمان‌بر افکارمان آگاه باشم آنگاه می‌توانیم افکارمان را کنترل کنیم. اما برای کسی که به این روش عادت ندارد شاید در ابتدا ذهن آگاهی سخت باشد.
برای اینکه بتوانیم بر افکارمان آگاه باشیم و آن‌ها را کنترل کنیم باید به هرلحظه از زندگی‌مان توجه کنیم.

ارتباط ذهن آگاهی با فعال شدن ذهن

هنگامی‌که بتوانید در لحظه حال زندگی کنید و به گذشته فکر نکنید، ذهنتان قدرت می‌گیرید.
در حال زندگی کردن یعنی اینکه من دیگران را قضاوت نمی‌کنم. من به صدای درون سرم اهمیت نمی‌دهم. من نگران حرف‌های دیگران نیستم. من برای خودم و برای این لحظه زندگی می‌کنم.
هنگامی‌که بتوانید خود را در لحظه حال نگه‌دارید، به‌مرور ذهنتان فعال‌تر می‌شود.

هنگامی‌که بتوانید خود را در لحظه حال نگه‌دارید، به‌مرور ذهنتان فعال‌تر می‌شود.

تمرین‌های افزایش تمرکز تأثیر به سزایی در ذهن آگاهی دارند. شما می‌توانید با استفاده از تمرین تنفس در لحظه بودن را تجربه کنید. اگر روزانه این تمرین ها را انجام دهید با گذشت مدت زمان کوتاهی به‌راحتی افکارتان را کنترل خواهید کرد.

آموزش کاربردی مثبت اندیشی و شاد زیستن و تجسم خلاق قواعد زندگی در قرن ۲۱

مثبت اندیشی اساس همه موفقیت هاست و شاد زیستن موجب سلامتی و خوشبختی شما که می خواهید همیشه پر انرژی و خستگی ناپذیر باشید. بیشترین نفوذ را در دیگران داشته باشید از همه لحظه های زندگی لذت برید. جسم و روح شما سالم باشد. در مذاکرات و معاملات به اهدافتان برسید. جوان بمانید و عمر طولانی کنید. چهره های جذاب، شاداب داشته باشید، با اعتماد به نفس به کارهای بزرگ اقدام کنید. در مسائل مالی و شغلی به خوبی پیشرفت کنید و حتی مخالفانتان نیز شما را دوست داشته باشند و خانه ای سبز و شاداب با خانواده ای گرم و پر محبت داشته باشید. اگر امروز فرزندان شما با شیوه های نو آشنا شوند فردا افراد موفق و برجسته ای خواهند بود.

آموزش کاربردی آلفای ذهنی و علاقه مندی چندین برابر به درس و مطالعه

مزایای دوره: رفع اضطراب، استرس و فشارهای درونی و از بین بردن ترس از امتحانات و پاک شدن موانع ذهنی مطالعه( بی حوصلگی، عدم تمرکز فکر، احساس خستگی زود هنگام و…) افزایش انگیزه مطالعه و دستیابی به روش های مطالعه عاشقانه، یادگیری با هوشیاری مضاعف، یادگیری در خواب و تخیل خلاق، تقویت حافظه و فعال شدن استعداد های پنهان.

تقویت حافظه

نتایج دوره تکنیک برتر حافظه حذف موانع مطالعه و یاد گیری از قیبل تنبلی وضعف ارداه، بی حوصلگی، بی برنامگی و بی نظمی، احساس خستگی زود هنگام ، احساس کسلی و خواب آلودگی  در حین مطالعه، بی علاقگی به درس ها، به تاخیر انداختن مطالعه خستگی جسمی و روانی، مشکل فهم بعضی از درس ها، رفع کامل مشکلات اساسی یاد گیری و یادآوری  مانند: اضطراب و استرس آزمون، ضعف حافظه، مشکلات محیطی، یاس و ناامیدی، مقابله با کمبود وقت سر جلسات کنکور، فعال کردن نیم کره های راست و چپ مغز، تسلط بر روش های خلاصه نویسی و درخت حافظه، سرعت مطالعه و یادگیری حداقل ۵ تا ۱۰ برابر وضعیت فعلی افزایش می یابد و با تکنیک قدرتمند آلفا ذهن شما برای مطالعه عاشقانه برنامه ریزی می شود.
حتی بعد از سال ها ترک تحصیل می توانید درس خواندن را شروع و در کنکور قبول شوید.

ضمیر ناخودآگاه و روش های ارتباط و تصمیم گیری بهتر

بر اساس اصول روانشناسی، هر گاه انرژی روانی و استعداد های ذاتی خود را صد واحد به حساب آوریم، حدود نود درصد آن در قید بندهای درون ما محبوس
می باشد. حال اگر ما بتوانیم به طریقی وارد دنیای درون خود شویم قادر خواهیم شد در اعماق دنیای درون خود نفوذ کرده و نیروهای نهفته را کشف و آزاد سازیم. این عمل به طریق مختلف از جمله بهره گیری از روش های ارتباط با ضمیر ناخودآگاه( به طریق نوشتن اتوماتیک یا خود نگاری یا به طریق پاندول و.. و به طریق خود هیپنوتیزم) میسر خواهد بود.
مثلاً برای یافتن علل ناکامی ها در درس و زندگی، کشف افراد یا اموال گم شده از روش نقشه یک منطقه، کشف نیاز انسان برای استفاده از برخی ویتامین ها و مواد معدنی، تشخیص و درمان بیماری ها، پی بردن به انگیزه روانی دردها، مشخصات افراد، وضع ظاهری فرد مورد نظر، اندازه اندام او، مشخصات روحی و شخصیتی وی، نتیجه آزمون ها و امتحانات، درباره دوستی و دشمنی دیگران، درباره ازدواج با شخص معین، مشورت درباره تجارت و کارهای روزانه، یافتن عل وقایع گذشته، پی بردن به علل بی خوابی، پی بردن به سردردهای مزمن، کشف کلید نیک بختی در روابط جنسی، پی بردن به علل آلرژی ها، خود درمانی و…