موفقیت در تحصیل
تندخوانی

شامل روشهای صحیح یادگیری، طریقه یادگیری سریع و آسان زبان های خارجی، مطالب محاسباتی و حفظی، افزایش موفقیت در تحصیل، شغل و مدیریت است. برای کسانی که همیشه دنبال کسی بودند که به آنها یاد دهند چگونه یاد بگیرند. شیوه های یادگیری سریع حجم زیادی از مطالعات در کمترین زمان و امکان بکارگیری خلاقانه اطلاعات آموخته شده برای یافتن جواب درست مشکل ترین مسائل در کمترین زمان قابل تصور است. افزایش میزان علاقه مندی به مطالعه و کتابخوانی، خواندن بدون فراموشی . حافظه ای خواهید داشت که قادر باشید یک عدد ۱۰۰ رقمی را در کمترین زمان به خاطر بسپارید.

روش های استثنایی موفقیت در تحصیل، شغل و زندگی با استفاده از هیپنوتیزم و برای کسب رتبه برتر

⦁ آموزش کاربردی روش یادگیری عاشقانه مختص شما با استفاده از دگر هیپنوتیزم در دروس و امتحانات و آزمون ها
⦁ آموزش کاربردی ارتباط با ضمیر ناخودآگاه خویش در مدت چند ثانیه(۳ الی ۵) جهت استفاده از حرکت سریع و غیر ارادی انگشتان دست راست(الف-ب-و-د)
شما در جلسات کنکور و آزمون ها برای پاسخ به سؤالاتی که قبلاً مطالعه شده ولی در حین امتحانات و آزمون نسبت به آنها مشکوک بوده و یا فراموش کرده باشید

تمرکز و کنترل فکر در درس و امتحان و کنکور (در۶جلسه)

موضوعی را که در حال تمرکز فکر در مدت نیم ساعت میتوانید کاملا درک کنید در صورت تشت فکر حتی درمدت ۳ الی ۴ساعت مطالعه هم ممکن است

تقویت حافظه

نتایج دوره تکنیک برتر حافظه حذف موانع مطالعه و یاد گیری از قیبل تنبلی وضعف ارداه، بی حوصلگی، بی برنامگی و بی نظمی، احساس خستگی زود هنگام ، احساس کسلی و خواب آلودگی  در حین مطالعه، بی علاقگی به درس ها، به تاخیر انداختن مطالعه خستگی جسمی و روانی، مشکل فهم بعضی از درس ها، رفع کامل مشکلات اساسی یاد گیری و یادآوری  مانند: اضطراب و استرس آزمون، ضعف حافظه، مشکلات محیطی، یاس و ناامیدی، مقابله با کمبود وقت سر جلسات کنکور، فعال کردن نیم کره های راست و چپ مغز، تسلط بر روش های خلاصه نویسی و درخت حافظه، سرعت مطالعه و یادگیری حداقل ۵ تا ۱۰ برابر وضعیت فعلی افزایش می یابد و با تکنیک قدرتمند آلفا ذهن شما برای مطالعه عاشقانه برنامه ریزی می شود.
حتی بعد از سال ها ترک تحصیل می توانید درس خواندن را شروع و در کنکور قبول شوید.