پروپوزال های پیشنهادی دوره های آموزش عالی
آموزش کاربردی اعتماد به نفس

مطالعات نشان می دهد که تنها یک اختلاف بین کسانی که درمسابقات جهانی قهرمان می شوند و کسانی که فقط تمرینات را انجام می دهند وجود دارد و آن داشتن اعتماد به نفس است.

آرامش روانی (ریلاکسیشن) و افزایش انگیزش شغلی و بهره وری نیروی انسانی

تاثیر ریلاکس در رفع خستگی جسمی، بهبود بیماری ها و گرفتگی عضلات، کاهش تنش های عصبی و روانی و… شگفت انگیز و برای بسیاری باورنکردنی است و بنا بر گفته دانشمندان 85% بیماری های روانی ریشه در اظطراب دارد.  بنابراین در هر وضعیت جسمی و روحی که باشید بدون استثناء بهترین ریلاکس برای آرامش و تمرکز حواس شما در کارهای روزانه و مطالعه و امتحان بسیار مفید است. حتی خیلی از بیماری ها با این تمرین درمان میشوند.

آلفای ذهنی (یادگیری خلاق) و علاقه مندی چندین برابر به درس

ایجاد آرامش فوق العاده، به سرعت موانع ذهنی (بی حوصلگی، ترس از امتحانات، خاطره های منفی زندگی، شکست های قبلی در کنکور و امتحان ها، از فلان درس بدم می آید و…) و اضطراب ها و استرس هارا از ذهن پاک می کند.

جذب و نفوذ و برقراری ارتباط مؤثر با محیط و دیگران

دوست دارید چگونه باور ها و رفتار دیگران را به گونه ای تغییر دهید که به پیشنهاد ها، درخواست ها و طرح های شما پاسخ مثبت بدهند؟ و دوست دارید چگونه دیگران را به روشی اخلاقی متقاعد و تحریک کنید تا کاری را انجام دهند که شما می خواهید؟

روش های استثنایی موفقیت در تحصیل

ما با سرعتی باورنکردنی یاد میگیریم، می توانیم کاری هشت ساعته را در پنج دقیقه پیش از بیدار شدن انجام دهیم. و محققانی که روی خواب تحقیق میکنند این امر را تصدیق میکنند

اگر می توانیم خود را برای کار های کوچکی- مثل بیدار شدن بدون استفاده از ساعت زنگ دار- برنامه ریزی کنیم قادر خواهیم بود ذهن خود را برای چیزها دیگری نیز برنامه ریزی کنیم.