مشاوره رایگان : 09143419709 - استادعلی محمد شیخلو

صفحه اصلی

آدرس :

ارومیه :خیبان خیام جنوبی ، پایین تر از کوچه ۲۲ ، مجتمع آرین۳ ،طبقه ۶ ،واحد ۱۸(نبخگان اندیشه برتر )

مشاوره رایگان

04432249433

sheikhlou_nab@yahoo.com

ساعت کار شرکت: ۰۸:۰۰ تا ۱۴:۰۰ و ۱۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰

به دنبال چه میگردید؟

اگر میخواهید از افکار منفی دور شده  ودارای  تمرکز باشید  تا در تحصیل شغل  و زندگی انسان موفقی باشید …..

اگر میخواهید زمانی که برای مطالعه  مینشینید کاملا مجذوب مطالبی شوید که روبروی شماست بطوریکه حتی یک لحظه هم هز مطاله چشم بر ندارید ….

اگر میخواهید توانمندی ها  ونقاط قوت خود  را کشف و نقاط ضعف   خاطره های بد خود را پاک کنید  از پوچی وسردرگمی  رهایی یابید و به آرامش اعصاب برسید ….

اگر میخواهید خود را متحول کنید ، به موفقیت برسید و مهارت های خود را بشناسید  وبر ضمیر ناخود آگاه مسلط شوید …..

اگر میخواهید در زمان کنکور یا هر امتحان مهم دیگر همه چیز بجز امتحان از ذهن شما پاک شود ونسبت به همه چیزهای که در ارتباط با امتحان نیست  بی توجه شوید ….

اگر میخواهید با اعتماد  به نفس  عالی با روحیه ای قوی و بالا  در عرصه اجتماع قدم  بگذارید ، اگر میخواهید از آفت اعتیاد  رهایی یابید  و راز شاد زیستی و موفقیت را بدانید  ….

مشاوره رایگان

04432249433

خدمات موسسه و ویژگی های حرفه ای ما

برخی از دوره ها  .کارگاه های آموزشی کاربردی ما

آموزش عملی مدیتیشن متعالی(مراقبه)

(در ۱۴ جلسه)

آموزش عملی و ساده و بسیار مؤثر مدیتیشن متعالی اعصاب شما را نوازش داده و کانون های تخلیه شده از انرژی در وجودتان را پر و سرشار می سازد.

هر زمان که احساس استرس می کنید با این نوشدارو بار دیگر به آرامش، آسایش و نشاط برسید. و برای نخستین بار دوباره بزرگترین سؤالات زندگی خویش، چون من کیستم؟ به کجا می روم؟ هدف از آمدنم چیست؟ بیندیشید.

آموزش کاربردی تکنیک های موفقیت و تکنولوژی فکر(N.L.P)(در ۱۰ جلسه)

(مهندسی طراحی ذهن انسان یا مکانیک ذهن)

تکنولوژی فکر، راه تحول بزرگ در کار و زندگی، تحول در افکار و باورها یعنی تحول در تمام زندگی، کسب آرامش و نشاط، اعتماد به نفس و قدرت ابزار وجود، انگیزه قوی در زندگی، افزایش بهره وری فردی و اجتماعی، هدفگذاری در زندگی برای کسب موفقیت های بزرگ،عالیترین ارتباط مؤثر با دیگران و رابطه عالی با خداوند، افزایش ایمان و اعتماد به خدا، شناخت توانایها و زندگی سرشار از عشق و موفقیت و سعادت

آموزش کاربردی علوم متافیزیکی

(برون فکنی یا خروج روح از بدن و...)

برون فکنی کالبد اختری( پرواز روح) امریست خودآگاهانه که با تلاش و ممارست، تجربه خروج از بدن و پرواز روح را میسر می سازد و به عبارت دیگر تجربه ایست کاملاً کنترل شده و تحت اختیار. البته گاه اتفاق می افتد که پرواز روح نسبتاً خود به خود، بدون هیچگونه کنترل یا اراده ای صورت می گیرد.

آموزش کاربردی مثبت اندیشی و شاد زیستن و تجسم خلاق قواعد زندگی در قرن ۲۱

( در ۷ جلسه)

مثبت اندیشی اساس همه موفقیت هاست و شاد زیستن موجب سلامتی و خوشبختی شما که می خواهید همیشه پر انرژی و خستگی ناپذیر باشید. بیشترین نفوذ را در دیگران داشته باشید از همه لحظه های زندگی لذت برید. جسم و روح شما سالم باشد. در مذاکرات و معاملات به اهدافتان برسید. جوان بمانید و عمر طولانی کنید. چهره های جذاب، شاداب داشته باشید، با اعتماد به نفس به کارهای بزرگ اقدام کنید. در مسائل مالی و شغلی به خوبی پیشرفت کنید و حتی مخالفانتان نیز شما را دوست داشته باشند و خانه ای سبز و شاداب با خانواده ای گرم و پر محبت داشته باشید. اگر امروز فرزندان شما با شیوه های نو آشنا شوند فردا افراد موفق و برجسته ای خواهند بود.

آموزش کاربردی ترک سیگار و... با هیپنوتیزم

(در ۱۶ جلسه)

هیپنوتیزم در ترک اعتیاد به دخانیات و همچنین در فائق آمدن بر بسیاری از مسائل دیگر، وسیله ای مؤثر و مددکار است. افراد معتاد به کمک خودهیپنوتیزم می تواند تلقین هایی را که برای موفقیت آنها لازم است، در ضمیر ناخودآگاه قرار دهند تا عمل به آنها ساده تر باشد. در این روش، توجه چندانی بر روی قدرت تصمیم و نیرو های اراده نشده است، در حالی که در تمام روش ها بخش عمده تاکید بر روی تشویق معتادان متکی بوده است. در هیچ عصری درباره زیان های سیگار تردیدی وجود نداشته و اگر اعتیاد به دخانیات از بین نرفته، عمدتاً به علت وجود اشکال در ترک سیگار بوده است.

ذهن آگاهی( لحظه حال و کنونی)

می توان به عنوان یک شیوه«بودن» یا یک شیوه«فهمیدن» توصیف کرد. روشی برای زندگی بهتر، تسکین دردها و غنا بخشی و معنادار سازی زندگی است.

مانیه تیزم

فکر انسان دارای میدان مغناطیسی می باشد. اگر افراد راه استفاده کردن از این قدرت الهی خدادادی را بیابند آنگاه قادر خواهند بود که دیگران را تحت تاثیر افکار و امواج خود قرار دهند. چنین افرادی می توانند هر آنچه را که در حوزه این نیرو قرار می گیرد جذب یا دفع نمایند.

جذب و نفوذ و برقراری ارتباط مؤثر با دیگران

(در ۵ جلسه)

با استفاده از جملات  و حرکات و زبان بدن، ارتباط فوق العاده عالی برقرار نموده  و کاملا نفوذ در دل ها بنماییم.

روش های استثنایی موفقیت در تحصیل، شغل و زندگی با استفاده از هیپنوتیزم و برای کسب رتبه برتر

  • آموزش کاربردی روش یادگیری عاشقانه مختص شما با استفاده از دگر هیپنوتیزم در دروس و امتحانات و آزمون ها
  • آموزش کاربردی ارتباط با ضمیر ناخودآگاه خویش در مدت چند ثانیه(۳ الی ۵) جهت استفاده از حرکت سریع و غیر ارادی انگشتان دست راست(الف-ب-و-د) شما در جلسات کنکور و آزمون ها برای پاسخ به سؤالاتی که قبلاً مطالعه شده ولی در حین امتحانات و آزمون نسبت به آنها مشکوک بوده و یا فراموش کرده باشید

ضمیر ناخودآگاه و روش های ارتباط و تصمیم گیری بهتر

(در ۸ جلسه )

بر اساس اصول روانشناسی، هر گاه انرژی روانی و استعداد های ذاتی خود را صد واحد به حساب آوریم، حدود نود درصد آن در قید بندهای درون ما محبوس می باشد. حال اگر ما بتوانیم به طریقی وارد دنیای درون خود شویم قادر خواهیم شد در اعماق دنیای درون خود نفوذ کرده و نیروهای نهفته را کشف و آزاد سازیم. این عمل به طریق مختلف از جمله بهره گیری از روش های ارتباط با ضمیر ناخودآگاه( به طریق نوشتن اتوماتیک یا خود نگاری یا به طریق پاندول و.. و به طریق خود هیپنوتیزم) میسر خواهد بود.

مثلاً برای یافتن علل ناکامی ها در درس و زندگی، کشف افراد یا اموال گم شده از روش نقشه یک منطقه، کشف نیاز انسان برای استفاده از برخی ویتامین ها و مواد معدنی، تشخیص و درمان بیماری ها، پی بردن به انگیزه روانی دردها، مشخصات افراد، وضع ظاهری فرد مورد نظر، اندازه اندام او، مشخصات روحی و شخصیتی وی، نتیجه آزمون ها و امتحانات، درباره دوستی و دشمنی دیگران، درباره ازدواج با شخص معین، مشورت درباره تجارت و کارهای روزانه، یافتن عل وقایع گذشته، پی بردن به علل بی خوابی، پی بردن به سردردهای مزمن، کشف کلید نیک بختی در روابط جنسی، پی بردن به علل آلرژی ها، خود درمانی و…

آموزش کاربردی آلفای ذهنی و علاقه مندی چندین برابر به درس و مطالعه

مزایای دوره: رفع اضطراب، استرس و فشارهای درونی و از بین بردن ترس از امتحانات و پاک شدن موانع ذهنی مطالعه( بی حوصلگی، عدم تمرکز فکر، احساس خستگی زود هنگام و…) افزایش انگیزه مطالعه و دستیابی به روش های مطالعه عاشقانه، یادگیری با هوشیاری مضاعف، یادگیری در خواب و تخیل خلاق، تقویت حافظه و فعال شدن استعداد های پنهان.

آموزش کاربردی خود هیپنوتیزم(با یک جلسه شرطی سازی)

(در ۱۵ جلسه)

شما از طریق خود هیپنوتیزم می توانید بیاموزید که استاد زندگی خود باشید و آرامش همیشگی و زندگی زیبا و بدون استرس را داشته باشید و مراحل خود هیپنوتیزمی را بطور عملی یاد بگیرید و سریعاً لحظه ای خودتان را هیپنوتیزم کنید.

فواید دوره: اعتماد به نفس برتر، تمرکز و کنترل فکر در درس و مطالعه، مطالعه با انگیزه و شور و شوق، به یاد ماندن دروس، آرامش اعصاب و روان، موفقیت های تحصیلی و شغلی، اراده قوی، تسلط بر ضمیر ناخودآگاه، دستیابی به نیروی درونی، تحول فکری ،تسلط بر احساسات و عواطف منفی مثل خشم و …، عشق به زندگی، امیدواری، خوش بین بودن، تغییر شخصیت، بی حسی موضعی، اعمال جراحی، دندانپزشکی، زایمان بدون درد و…

رفع اضطراب و تشویش، افسردگی، وسواسی، کمروئی، انواع ترس ها، انواع اعتیاد های مضر، بیخوابی و بد خوابی، سردردها، عادتهای منفی، ناسازگاری، تنش ها و انقباضات عضلانی و عصبی، خستگی، تنبلی، سرد مزاجی، مشکلات جنسی، انواع دردها و کلیه بیماری های روان تنی، ناراحتی ها و بیماری ها ی روانی و هیجانی و…

آموزش کاربردی هیپنوتیزم(دگر هیپنوتیزم)

(در ۸ جلسه)

درباره هیپنوتیزم هیچ چیز مرموزی وجود ندارد و کاربرد آن تنها بر اساس رابطه روانی آگاهانه میان ضمیر آگاه و ضمیر ناخودآگاه است. با آنکه ضمیر ناخودآگاه هیچ قدرتی بر عقل ندارد، هر واقعیت یا تلقینی را که از طریق ضمیر ناخودآگاه به او داده شود، می پذیرد و به آن عمل می کند.

عمق هیپنوتیزم به افزایش سطح تلقین پذیری بستگی دارد. بعضی از زمینه های تلقین درمانی هیپنوتیزم عبارتند از: افزایش قدرت خلاقیت، اضطراب و ترس در زمان امتحان دادن، مطالعه با تمرکز و با انگیزه و با شور و شوق و به یاد ماندن دروس، کندن مو،افزایش قابلیت ها در ورزشکاران، بی خوابی، ایجاد و تقویت انگیزه، مهار یا تلقین درد، بی حسی موضعی، اعمال جراحی، دندانپزشکی، اعتیاد به مواد مخدر بویژه دخانیات، تقلیل استرس، زخم های معده و اثنی عشر، کنترل وزن(لاغر شدن یا چاق شدن)، آسم، شب ادراری، زایمان بی درد، حساسیت زدایی برای درمان ترس ها و فوبیا، وسواس و انجام حرکات اجباری، فقدان ارزش قائل شدن برای خود، فقدان اعتماد به نفس، اگزما، افسردگی، ازدیاد قدرت حافظه، درمان گم شدن هویت، ضایعات التهابی پوست،سردردهای تنشی، بیماری های التهابی کولون یا روده بزرگ، بعضی از سرطان ها، برخی از کمردردها، دردهای گردن، افزایش فشار خون و… بیماری های رایج کودکان،از جمله سرفه های رام نشدنی، ناخن جویدن، مکیدن شست، راه رفتن در خواب، تیک و لرزش، دیابت، خون دماغ، هموفیلی، آرتریت روماتوئید، استفراغ، ترس از آمپول، ترس از حضور در جمع سخرانی، بی اشتهای، ناراحتی های عصبی و…

اموزش کاربردی مدیریت وکنترل استرس و راههای رهایی از آن

(در ۶ جلسه)

استرس اثار و عارضه هایی در بدن به وجود میاورد از  آن جمله عبار تنداز : عوارض فیزیکی مانند عارضه های قلبی ، عروقی، زخم معده ، آسم، دیابت و … و عوارض  روانی مانند افسردگی اضطراب و…. منجر میشود  این عوارض در نهایت نتایج نامطلوبی به بار می آورد مانند کاهش بهره وری نیروی انسانی، نارضایتی کارکنان و مشتریان و حوادث نابهنجار و گاهاً به غیبت و کم کاری و رها کردن شغل می انجامد. لذا این امر ما را بر آن داشته تا دوره تخصصی فوق را برای کلیه مدیران و کارکنان به تفکیک موقعیت های شغلی برگزار نماییم.

آرامش روانی(ریلاکیشن)

(در ۶ جلسه)

اساس تن آرامی، آرام سازی، عضلات با قصد ایجاد آرامش و خلاء ذهنی است. تأثیر ریلاکس در رفع خستگی جسمی، بهبود بیماریها و گرفتگی عضلات، کاهش تنشهای عصبی و روانی و … شگفت انگیز و برای بسیاری باورنکردنی است. بنا به گفته دانشمندان ۸۵% از بیماریهای روانی ریشه در اضطراب دارد. بنابراین در هر وضعیت جسمی و روحی کا باشید بدون استثناء تمرین ریلاکس برای آرامش و تمرکز حواس شما در کارهای روزانه و امتحان کنکور بسیار مفید است. حتی خیلی از بیماری ها با این تمرین درمان می شوند. هر چه آرامش جسمی و ذهنی بیشتر شود، به همان نسبت فکرتان تمرکز بیشتر خواهد داشت.

آموزش کاربردی اعتماد به نفس

(در ۸ جلسه )

اعتماد به نفس توانمندی یک فرد را در عرصه زندگی و در مواجه ها با مسال نشان میدهد
اعتماد به نفس در انسان قاطعیت می اورد. اعتماد به نفس عامل رشد وارتقا انسان است. اعتماد به نفس زیر بنای ساختمان باور های یک انسان است. خود را باور کنید تا همه جهان هستی شما را باور کند. خود را باور کنید تا دنیا و مظاهر زیبایش بر شما لبخند بزند و همه چیز بر وفق مراد شما شود. و تمرین های عملی  هر روز برای موفقیت شما ارائه  می شود تا اعتماد به نفس در دنیای واقعی پیدا کنید.

تقویت حافظه

(در ۱۸جلسه )

نتایج دوره تکنیک برتر حافظه
حذف موانع مطالعه و یاد گیری از قیبل تنبلی وضعف ارداه، بی حوصلگی، بی برنامگی و بی نظمی، احساس خستگی زود هنگام ، احساس کسلی و خواب آلودگی  در حین مطالعه، بی علاقگی به درس ها، به تاخیر انداختن مطالعه خستگی جسمی و روانی، مشکل فهم بعضی از درس ها، رفع کامل مشکلات اساسی یاد گیری و یادآوری  مانند: اضطراب و استرس آزمون، ضعف حافظه، مشکلات محیطی، یاس و ناامیدی، مقابله با کمبود وقت سر جلسات کنکور، فعال کردن نیم کره های راست و چپ مغز، تسلط بر روش های خلاصه نویسی و درخت حافظه، سرعت مطالعه و یادگیری حداقل ۵ تا ۱۰ برابر وضعیت فعلی افزایش می یابد و با تکنیک قدرتمند آلفا ذهن شما برای مطالعه عاشقانه برنامه ریزی می شود.

حتی بعد از سال ها ترک تحصیل می توانید درس خواندن را شروع و در کنکور قبول شوید.

تندخوانی

(18جلسه )

شامل روشهای صحیح یادگیری، طریقه یادگیری سریع و آسان زبان های خارجی، مطالب محاسباتی و حفظی، افزایش موفقیت در تحصیل، شغل و مدیریت است. برای کسانی که همیشه دنبال کسی بودند که به آنها یاد دهند چگونه یاد بگیرند. شیوه های یادگیری سریع حجم زیادی از مطالعات در کمترین زمان و امکان بکارگیری خلاقانه اطلاعات آموخته شده برای یافتن جواب درست مشکل ترین مسائل در کمترین زمان قابل تصور است. افزایش میزان علاقه مندی به مطالعه و کتابخوانی، خواندن بدون فراموشی . حافظه ای خواهید داشت که قادر باشید یک عدد ۱۰۰ رقمی را در کمترین زمان به خاطر بسپارید.

تمرکز و کنترل فکر در درس و امتحان و کنکور

(در۶جلسه )

موضوعی را که در حال تمرکز فکر در مدت نیم ساعت میتوانید کاملا درک کنید در صورت تشت فکر حتی درمدت ۳ الی ۴ساعت مطالعه هم ممکن است

آموزش کاربردی تله پاتی

(در ۱۰ جلسه )

پیام های عشق و  محبت دوستی  و ارتقا شغلی و شفا … و از هرجا  و از هر مکانی ارسال نموده  .کاملا به خواسته خود برسیم

شما کاملا مختارید که با ما تماس بگیرید

اما ما مطمنینم با مطالعه مطالب ویا یک تماس تلفنی یا ترجیا حضوری زندگیتان متحول خواهد شد

ما چه کار میکنیم

آموزش علمی و کاربردی  آرامش روانی  هیپنوتیزم  مدیتیشن  متا فزیک و..  برای اولین بار در استان  وکشور  بعد از تهران از سال (۱۳۷۵)

ویژگی های حرفه ای ما

  • تمرکز و کنترل فکر در درس و امتحان کنکور (6جلسه)
  • آموزش کاربردی تله پاتی (در 10 جلسه )
  • جذب ونفوذ و برقراری ارتباط موثر با دیگران در (6جلسه)
  • روش هایی موفقیت در تحصیل ، شغل و زندگی با هیپنوتزیم
  • ضمیر ناخود آگاه روش های ارتباط و تصمیم گیری بهتر در (8جلسه)
  • آموزش کاربردی آلفای ذهنی وعلاقه مندی چندین برابر به درس و مطالعه

تماس: ۰۹۱۴۳۴۱۹۷۰۹

ما از سال ۱۳۷۵ تا کنون سابقه کار مفید داشته ایم

1000

مشتریان

2000

مشاوره ها

30

سمینار برگزار شده

50

کارگاه برگزار شده

100

دوره های برگزار شده

اشتراک خبرنامه

خبرنامه ما را دریافت کنید، به ما بپیوندید و آخرین به روز رسانی ها و پیام ها را دریافت کنید!

هر هفته یک بار از سایت ما ایمیل و خبرنامه دریافت میکنید.